Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

<!-- OnDestek Kod Başlangıcı --> <!-- OnDestek Kod Bitişi -->

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

 
  Oki Pro 6410 Neon Color Yazıcı A4 Özellikleri


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Oki Pro 6410 Neon Color Yazıcı A4
Fiyatı : 8.000,00 TL +KDV
İndirimli : 9.251,20 TL KDV Dahil ( %2 İndirimli )
Havale/EFT ile : 8.973,66 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

Adet veya

Oki Pro 6410 Yazıcı ile canlı renkler – çarpıcı, yüksek kaliteli neon renkler elde edersiniz.

OKI’nin renkli yazıcı serisine devrim niteliğinde bir ekleme olan Oki Pro 6410 Neon renkler yazıcı, grafik sanatları departmanları ve yaratıcı işletmelere standart CMY renk tayfının sınırlamalarından bağımsız şekilde baskı işlemleri yapma fırsatı sunuyor. Yaptığınız yatırımın getirisini hızlı bir şekilde alabileceğiniz Oki Pro 6410 Neon renkler yazıcı, Yüksek çözünürlüklü LED renkli baskı işlevini, devrim niteliğindeki neon toner teknolojisi ve birbiriyle değiştirilebilir beyaz veya siyah toner ile bir araya getirerek bu kompakt güvenilir yazıcı ile çarpıcı tasarımlar oluşturulabilmesini sağlıyor.

Canlı renkler – çarpıcı, yüksek kaliteli neon renkler

Benzersiz bir hızlıca değiştirilen siyah veya beyaz kartuş özelliği sunan Oki Pro6410 NeonColor, koyu veya açık zeminlerde parıldayan floresan efektleri üretmeyi kolaylaştırır.

Neon beyaz toner, yalnızca siyah UV ışık altında bakıldığında ortaya çıkan bir güvenlik işareti ya da koyu renkli    maddelere transfer için beyaz arka plan olarak kullanılabilir
Fuar veya promosyonlarda göz alıcı ürünler sunabilmeniz için 3 boyutlu efektlerin kullanılabilmesini sağlar
1200 X 600 dpi, 600 X 600 dpi baskı kalitesi ile ProQ2400 çok seviyeli çıkış kalitesi

Yepyeni bir teknoloji – Yüksek Çözünürlüklü dijital LED renkli baskı ile Oki neon toner teknolojisi bir arada

Ödüllü Oki beyaz toner teknolojisi üzerinde yapılan geliştirmelerin bir sonucu olarak ortaya çıkan Oki Pro 6410 Neon Color’ın benzersiz yenilikçi yaklaşımı, inanılmaz medya çeşitliliği ve düşük kurulum maliyetleri ile renkli baskı konusunda yepyeni bir anlayışı temsil ediyor. Ofis içi grafik departmanları, basım haneler ve yaratıcı işletmeler, daha önce yoğun prova gerektiren veya manuel baskı teknikleriyle yürütülen birçok işlemin uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlar.

Öncü dijital LED teknolojisinin sağladığı üstün grafik kalitesi
Hepsi bir arada sunulan sarf malzemeleri, maliyetlerin azaltılmasına ve yatırımdan elde edilecek getirinin daha hızlı bir şekilde elde edilmesine yardımcı olur.

Medya esnekliği – Transfer kağıdı ya da 250 g/m²’ye kadar renkli kağıtların üzerine göz kamaştırıcı neon renklerle baskı yapma olanağı

Oki Pro6410 NeonColor, kaliteli, çarpıcı tasarımlar ile inanılmaz seviyede medya esnekliği sağlar. Gerçek bir kazanç kaynağı olan Pro6410 NeonColor, kumaş ve ürün dekorasyonunda, ambalaj ve prova baskılarda, biletlerde, satış noktasındaki sergilerde ve eğitim materyallerinde kullanılan yaratıcı baskı işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yürütülebilmesini sağlar.

Oki Pro6410 yazıcı Afişler, POS materyalleri ve pencere grafikleri neon renkler kullanıldığında tüm dikkatleri üzerine toplar

Oki Pro6410 yazıcı A4 boyutuna kadar büyüklükte ve 250 g/m²’ye kadar ağırlıkta medyalar üzerine baskı yapabilmenize olanak tanır.

Oki Pro6410 Neon renkli yazıcı Yeni fırsatlar – işinizi büyütün ve yeni gelir kaynakları oluşturun

Kullanım kolaylığı, yenilikçi teknoloji ve yatırım getirisini süper hızlı bir şekilde elde etme olanağı ile Pro6410 NeonColor işletmelerin yeni gelir kaynağı oluşturabilecek fırsatlara düşük bir maliyet karşılığında erişme şansı sunar. Satış noktasında kullanılan afişler, giysi ve ürün dekorasyonu gibi yüksek değerli baskı ürünleri maksimum etki için floresan neon renkler kullanılarak hızlı bir şekilde üretilebilir. Yaratıcı işletmeler, Pro6410 NeonColor’ı profesyonel tasarım yazılımı ile birlikte kullandığında, moda, üretim ve otomotiv gibi birçok sektörde yeni pazarlara açılabilecek duruma gelir.

Oki Pro6410 neon renkli yazıcı ile Seramik, plastik ve metal, kontrol paneli ve ölçüm cihazları, pencere yapıştırıcıları, numara levhaları ve oto galeri yapıştırmaları üzerinde floresan neon tasarımlar oluşturmak için transfer medyalar üzerine baskı yapabilir

Oki Pro6410 neon renkli yazıcı ile Doğrudan kumaş üzerine baskı ya da geleneksel ekran baskısı seçenekleri sunmasına rağmen oldukça düşük kurulum maliyetleri

Company : UZMAN BÜRO DİJİTAL TEKSTİL BASKI TEKNOLOJİLERİ
End Date : 22.12.2018
URL : https://www.uzmanburom.com/
Address : Dünya Ticaret Merkezi EGS Busines Park B BLOK 56-9 YEŞİLKÖY
Telephone : 0 532 272 04 31
Email Contact : uzmanburom@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

>>Elektronik Kesiciler Plotter Kesici Bas Kes  |  >>Beyaz Tonerli Lazer Yazıcılar/ white toner printer  |  >>Oki C 332 Çip Ve Toner Tozu  |  >>Kartuş Dolum Mürekkepleri  |  >>Dijital Varak Yaldız Transfer Baskı Makinası  |  >>Mesh,Folyo,Branda,One Way Vision  |  >>ink jet Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Etiket Baskı Makineleri  |  >>Shockline®Lazer Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Kesim Plotter Flok Transfer Kağıtları  |  >>Reklam Baskı Malzemeleri  |  >>Fotoğraf Kağıtları  |  >>Dijital Yazıcılar Plotterlar  |  >>Solvent, Eco-Solvent, UV ve Sublimasyon Mürekkepler  |  >>UV flatbed baskı makinası yazıcı  |  >>Transfer Baskı Ütüleri/Presleri  |  >> Lazer Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Mini Matbaa Baskı Makinesi  |  >>Dolabilen Kartuşlar  |  >>Riso Com Color HC-5500/7050/9050 Mürekkep  |  >>Uv/Ultraviyole Baskı Mürekkepleri/BoyalarDX3/5/7Kafa uyumlu  |  >>Hp,Epson,Canon Muadil Kartuşlar  |  >>Tişörtler / Tshirtler Baskısız  |  >>Toner Dolum Malzemeleri  |  >>Epson Yazıcı Kafaları DX 5  |  >>Tekstil Pigment Mürekkepler Tişört Baskı Boyaları  |  >>Dolabilen/Dolan Tonerler  |  >>Sublimasyon Tshirt Tekstil Baskı Transfer Sistemleri  |  >>Eko-Solvent Mürekkepler (DX-4/5/6)  |  >>Solvent Mürekkepler  |  >>Sublimasyon Pamukluya Baskı Malzemeleri


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.