Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

 

  Üye Girişi

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

 
  Roland VersaCamm VS640i/ 540i/ 300i Bas-Kes Plotter Özellikleri

Neredeyim ? : /   roland


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Roland VersaCamm VS640i/ 540i/ 300i Bas-Kes Plotter

Yeni Favori

Dünyanın en çok satan baskı makinesini nasıl daha da iyi yapabilirsiniz? Cevap: Yeni VersaCAMM VS-i Kullanıcıların VersaCAMMde sevdikleri tüm özellikleri koruduk: kaliteli eco-solvent mürekkep, entegre kesme özelliği, kullanıcı dostu olma, çok yönlülük ve güvenilirlik.   İstediğiniz diğer özellikleri de ekledik: en son yazdırma kafası teknolojisi, daha hızlı kuruma; CMYKLcLm, beyaz, metalik ve açık siyah ECO-SOL MAX2 mürekkep; kolay değişen mürekkep kartuşları ve diğerleri... Bu nedenle, bu baskı makinesi kesinlikle yeni favoriniz olacak    

 

Üç Model

VS-640i, 163 cm genişliğe kadar malzeme yükleyebilir. VS-540i, 137 cm azami genişliğe, serinin en küçüğü olan VS-i 300i ise 76 cm azami genişliğe sahiptir.   İhtiyaç ve arzularınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. VS-640i ve 540i; tabelalar, afişler, araç çıkartmaları/kaplamaları ve pencere dekorasyonları üretmek için ideal cihazlardır. VS-300i; giysilere çıkartma, etiket ve ısı transfer baskılar yapmak için mükemmel bir üretim aracıdır. ​    

 

Çok Farklı Renk Seçenekleri

VS-i cihazları sekiz, yedi veya dört renkle kullanılabilirler. Beyaz ve metalik renk müşterilerinize katma değer sağlarken, açık siyah, en güzel siyah/beyaz baskıları ve dayanıklı cilt tonları üretir.   Bu özel renkler olsun ya da olmasın, şu konfigürasyonlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz: CMYK, açık camgöbeği, açık eflatun, açık siyah ve beyaz / CMYK, açık camgöbeği, açık eflatun, açık siyah ve metalik / CMYK, açık camgöbeği, açık eflatun, beyaz ve metalik / CMYK, açık camgöbeği, açık eflatun ve açık siyah / çift CMYK.    

 

En Yeni Mürekkep

ECO-SOL MAX2, en İyi Yeni Nesil Solvent Mürekkep Teknolojisi dalında EDP Ödülü almıştır. Roland’ın ödüllü eco-solvent mürekkeplerinin en yeni üyesidir. Bu mürekkep ilgili tüm alanlarda çok yüksek puanlara sahiptir: açık alan dayanıklılığı, çizilme direnci, kimyasal direnci ve renk gamı. Ayrıca piyasada en geniş yelpazedeki baskı ortamlarıyla uyumlu bir mürekkeptir.   Yeni formülü sayesinde bu mürekkep eskisinden daha keskin görüntüler sunabilmektedir. Üstelik ECO-SOL MAX2 kesinlikle nikel içermez.    

 

En Yeni Yazdırma Kafaları

VS-i en yeni yazdırma kafası teknolojisine sahiptir. Bu da kusursuz baskı kalitesi sağlar. Yazdırma kafaları yedi farklı damla boyu sundukları için görüntü kalitesini seçtiğiniz malzemeye ve çözünürlüğe göre optimize ederler.  Yazdırma kafaları yeni mürekkeple birlikte en ince ayrıntıların bile doğru şekilde basılmasını garanti eder.     

 

Daha Hızlı Beyaz ve Metalik Baskılar

VS-i beyaz ve metalik renkte daha hızlı baskı sunar. VS-inin baskı hızı bir önceki modele göre beyazda yaklaşık 1,5 kat, metalikte ise yaklaşık iki kat daha fazladır.   Ayrıca, cihazlarda beyaz ve metalik mürekkep için otomatik sirkülasyon sistemi bulunmaktadır. Bu sistem pigment taneciklerinin mürekkebe yerleşmesini engeller.    

 

Son Derece Kullanıcı Dostu

VersaCAMM cihazları kullanım kolaylığı ile tanınmaktadır. Ancak, yapılan pratik iyileştirmelerle VS-inin kullanımı daha da kolaylaşmıştır.   Örneğin mürekkep kartuşları makinenin önüne yerleştirildikleri için kolayca değiştirilebilirler. Ayrıca kesme sırasında bıçağın konumunu hafifçe ayarlayabilirsiniz. Böylece anında müdahale edebilir ve ilave maliyetlerden kurtulabilirsiniz.    

 

Dahili VersaWorks Yazılımı

Tüm Roland baskı makineleri VersaWorks ile birlikte sunulmaktadır. Bu yazılım metalik desenleri çok kolay bir şekilde basabilir. Siz yalnızca mevcut 25 desenden birini seçin ve geri kalanını yazılım halletsin.   Artık özel efektler oluşturmak çocuk oyuncağı VersaWorks ayrıca 512 metalik renkten oluşan bir arşive sahiptir. Yalnızca bir renk seçtikten sonra birkaç dakika içinde baskı makinesinden muhteşem sonuçlar çıktığını göreceksiniz.    

 

Kullanışlı Seçenekler

VS-i tümleşik bir ısıtma sistemine sahiptir. Ancak kurutma işlemini hızlandırmak için ekstra bir kurutucu kurabilirsiniz. Beyaz veya metalik mürekkep kullanıyorsanız, Roland, Online Dryerı önerir.   VS-i cihazlarına aynı zamanda büyük baskı işlerini sorunsuzca tamamlamanızı sağlayan gelişmiş germe sistemi de eklenebilmektedir.

Company : UZMAN BÜRO DİJİTAL TEKSTİL BASKI TEKNOLOJİLERİ
End Date : 22.12.2019
URL : https://www.uzmanburom.com/
Address : Fatih mh Arda Sk No 3/1 Küçükcekmece İstanbul
Telephone : 0 532 272 04 31
Email Contact : uzmanburom@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

>>Elektronik Kesiciler Plotter Kesici Bas Kes  |  >>Beyaz Tonerli Lazer Yazıcılar/ white toner printer  |  >>WA Yazıcı Çip Ve Toner Tozu  |  >>Kartuş Dolum Mürekkepleri  |  >>Dijital Varak Yaldız Transfer Baskı Makinası  |  >>Mesh,Folyo,Branda,One Way Vision  |  >>ink jet Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Etiket Baskı Makineleri  |  >>Shockline®Lazer Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Kesim Plotter Flok Transfer Kağıtları  |  >>Reklam Baskı Malzemeleri  |  >>Fotoğraf Kağıtları  |  >>Dijital Yazıcılar Plotterlar  |  >>Solvent, Eco-Solvent, UV ve Sublimasyon Mürekkepler  |  >>UV flatbed baskı makinası yazıcı  |  >>Transfer Baskı Ütüleri/Presleri  |  >> Lazer Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Mini Matbaa Baskı Makinesi  |  >>Dolabilen Kartuşlar  |  >>Riso Com Color HC-5500/7050/9050 Mürekkep  |  >>Uv/Ultraviyole Baskı Mürekkepleri/BoyalarDX3/5/7Kafa uyumlu  |  >>Hp,Epson,Canon Muadil Kartuşlar  |  >>Tişörtler / Tshirtler Baskısız  |  >>Toner Dolum Malzemeleri  |  >>Epson Yazıcı Kafaları DX 5  |  >>Tekstil Pigment Mürekkepler Tişört Baskı Boyaları  |  >>Dolabilen/Dolan Tonerler  |  >>Sublimasyon Tshirt Tekstil Baskı Transfer Sistemleri  |  >>Eko-Solvent Mürekkepler (DX-4/5/6)  |  >>Solvent Mürekkepler  |  >>Sublimasyon Pamukluya Baskı Malzemeleri


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.