Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

 

  Üye Girişi

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

 
  Roland Soljet EJ-640 Dijital Yazıcı Özellikleri

Neredeyim ? : /   roland


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Roland Soljet EJ-640 Dijital Yazıcı

Üretim hacminizi artırın

SOLJET EJ-640, maliyet verimliliği ve yüksek performanslı üretime öncelik verilerek geliştirilmiştir. Roland DG teknolojisinin sunduğu güvenilirlik ve sağlamlığın birleştiği EJ-640ın dayanıklı tasarımı; açık ve kapalı alan tabelaları, posterler, duvar ve araç kaplamaları ve benzeri birçok uygulamada olağanüstü baskı kalitesi sunar. Düşük işletim maliyetleri ve yüksek hacimli üretimle karlılığınızı en üst düzeye çıkarın.  

 

Dayanıklılık ve uzun süreli kullanım için sağlam tasarım

SOLJET EJ-640ın güçlü ve sağlam kasası yüksek üretim hızlarıyla başa çıkabilir, geniş ızgara rulo ise medyanın makineden geçmesine yardımcı olur. EJ-640, 40 kga varan ağır medya rulolarını destekleme kabiliyetine ve önden monteli bir germe ünitesine sahiptir. Patent aşamasındaki üç parçalı silecek sistemi, aşınma ve yıpranmayı azaltarak yazdırma kafasının kenarlarında birikme olmasını önemli ölçüde azaltır ve ömrünü uzatır.  

 

Etkileyici bir üretkenlik ve çarpıcı baskı kalitesi

Kademeli yazdırma kafaları, geniş bir baskı yüzeyini kaplayarak yüksek üretim sağlar ve izdüşüm formasyonunda dizildiklerinden leke bırakma olasılığını azaltırlar. Sekiz kanallı iki Piezo inkjet kafasında her kanal için 180 nozul bulunurken, patent aşamasındaki Roland Akıllı Geçiş Kontrol Sistemi, geçişler arasında nokta dizilimini kontrol ederek olağanüstü düz renkler ve fotoğrafik görüntü kalitesi üretir. Değişken nokta kontrolü, çok sayıda medya türünde pürüzsüz geçişler ve derin doygunluk sağlar.   Medyanın düzgün şekilde ortalanmasını ve makineden pürüzsüz, hatasız bir şekilde geçmesini sağlayan ayarlanabilir, gelişmiş medya besleyici ve önden monteli germe ünitesi yüksek hızlı üretime ayak uydurur.  

 

Yepyeni ekonomik Roland EJ Mürekkepleri 

Özel olarak formüle edilen ve hızlı kuruyan yeni EJ mürekkepler koyu, heyecan verici renkler üretir; düşük tüketim ve düşük işletim maliyeti sunarlar. Ayrıca bu mürekkepler, açık alanda uzun vadede benzersiz bir dayanıklılık, çizilme ve kimyasal direnci, yaygın medya desteği ve çok sayıda renk spektrumu sunar. Sıkça kartuş değiştirmeye ihtiyaç bırakmayan 1 litrelik kartuşlar, 4 veya Açık Siyah dahil 7 renkte sunulmaktadır. İnce ayrıntılar ve pürüzsüz geçişler için çift CMYK veya CMYKLcLmLk konfigürasyonunu seçebilirsiniz.   

 

Müdahale gerektirmeyen uzun süreli üretimlerde kafanız rahat

Roland Mürekkep Sistemi bir litrelik hava geçirmez mühürlü keselerle tutarlı baskılar sunar ve dört renkli modda her renk için iki litre sağlar. Tescilli Roland Mürekkep Aktarma Sistemi, ana mürekkep kesesi boşaldığında otomatik olarak yedek mürekkep kesesine geçiş yaparak kesintisiz baskı sağlar.   Roland Printer Assist iPad uygulaması sayesinde başlıca cihaz işlevlerini uzaktan yönetebilir, Roland OnSupport™ sayesinde üretim durumunu otomatik e-posta bildirimleri ile uzaktan izleyebilirsiniz.   VersaWorks Dualda Tahmini Mürekkep Hesaplayıcıyı kullanarak, baskı kuyruğuna eklediğiniz işler için mürekkep kaynağını görebilirsiniz.   iPad, bir Apple, Inc. markasıdır.  

 

Roland VersaWorks Dual RIP Yazılımı 

SOLJET EJ-640 ile birlikte sunulan yeni VersaWorks Dual RIP yazılımı, katmanlar ve şeffaf malzemelerde daha iyi görüntü aktarımı sağlamak için en yeni yerel PDF ve Postscript motoruna sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Yerel PDF motoru sayesinde, VersaWorks Dual, karmaşık sanat eserlerini tasarım paketlerinden doğru ve etkili bir şekilde aktarabilir. VersaWorks Dual aynı zamanda en yeni Postscript motoruna sahip olduğu için, kullanıcıların her sanat eseri türünde en iyi aktarımdan yararlanmasına ve eski dosya uyumluluğunu korumasına olanak tanır.  

Başlıca özellikler:

-Tahmini Mürekkep HesaplayıcıSpot Renk Değiştirme  

- Tümleşik Pantone® ve Roland Color spot renk kitaplıkları    

- Değişken veri baskısı  

- Bütünleşik ICC desteği, mürekkep seviyesi ayarlama araçları  

 - İleri kırpma, döşeme ve gruplama seçenekleri  

 

Verimli üretim için hızlı kuruyan boya

EJ-640, yüksek hız modunda bile baskıları hemen kurutur, böylece derhal son işlem ve kurulum ya da germe sisteminin toplaması için hazır hale getirir.

  Entegre üçlü ısıtıcı sisteminin özellikleri:  

- Medya alımını iyileştirmek için ön ısıtıcı  

- Mürekkebin kalıcılığını ve parlaklığını hızlandırmak için baskı ısıtıcı  

- Kurutmayı hızlandırmak, daha fazla üretkenlik ve çizilme direnci sağlamak için kurutucu  

- Opsiyonel kurutucu/fan ünitesi büyük baskıları eşit şekilde kurutur ve yüksek hızda görüntü doygunluğunu güçlendirir.

Company : UZMAN BÜRO DİJİTAL TEKSTİL BASKI TEKNOLOJİLERİ
End Date : 22.12.2019
URL : https://www.uzmanburom.com/
Address : Fatih mh Arda Sk No 3/1 Küçükcekmece İstanbul
Telephone : 0 532 272 04 31
Email Contact : uzmanburom@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

>>Elektronik Kesiciler Plotter Kesici Bas Kes  |  >>Beyaz Tonerli Lazer Yazıcılar/ white toner printer  |  >>WA Yazıcı Çip Ve Toner Tozu  |  >>Kartuş Dolum Mürekkepleri  |  >>Dijital Varak Yaldız Transfer Baskı Makinası  |  >>Mesh,Folyo,Branda,One Way Vision  |  >>ink jet Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Etiket Baskı Makineleri  |  >>Shockline®Lazer Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Kesim Plotter Flok Transfer Kağıtları  |  >>Reklam Baskı Malzemeleri  |  >>Fotoğraf Kağıtları  |  >>Dijital Yazıcılar Plotterlar  |  >>Solvent, Eco-Solvent, UV ve Sublimasyon Mürekkepler  |  >>UV flatbed baskı makinası yazıcı  |  >>Transfer Baskı Ütüleri/Presleri  |  >> Lazer Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Mini Matbaa Baskı Makinesi  |  >>Dolabilen Kartuşlar  |  >>Riso Com Color HC-5500/7050/9050 Mürekkep  |  >>Uv/Ultraviyole Baskı Mürekkepleri/BoyalarDX3/5/7Kafa uyumlu  |  >>Hp,Epson,Canon Muadil Kartuşlar  |  >>Tişörtler / Tshirtler Baskısız  |  >>Toner Dolum Malzemeleri  |  >>Epson Yazıcı Kafaları DX 5  |  >>Tekstil Pigment Mürekkepler Tişört Baskı Boyaları  |  >>Dolabilen/Dolan Tonerler  |  >>Sublimasyon Tshirt Tekstil Baskı Transfer Sistemleri  |  >>Eko-Solvent Mürekkepler (DX-4/5/6)  |  >>Solvent Mürekkepler  |  >>Sublimasyon Pamukluya Baskı Malzemeleri


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.