Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

 

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

 
  Roland VersaUV LEF 300 UV Yazıcı Özellikleri

Neredeyim ? : /   roland


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Roland VersaUV LEF 300 UV Yazıcı
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 0,00 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

Adet veya

İş akışınızı verimlilik özellikleriyle optimize edin

VersaUV LEF-300’ün 770 mm genişliğinde, 330 mm uzunluğunda geniş bir baskı alanı kapasitesi vardır. Dört baskı kafası ve iki UV-LED lambası sayesinde LEF-300 100 mm yüksekliğe ve 8 kilograma kadar materyaller üzerine doğrudan iki yönlü baskı yapabilir. Daha hızlı baskı, daha yoğun beyaz ve daha kalın parlaklık katmanları için beyaz ve şeffaf renk (parlak) mürekkepler her biri için iki kanaldan aktarılır.      

 

Çok çeşitli malzeme ve nesneler üzerinde yüksek baskı kalitesi elde edin    

Vakum tablası sayesinde malzemelerin yerlerinden oynamamaları sağlanır ve bu sayede LEF-300’de 100 mm’ye kadar yüksekliğe sahip materyaller üzerinde çalışılabilir. Böylece akrilik, ahşap, mukavva, plastik, kumaş, deri ve çevre dostu deri gibi birçok farklı malzeme üzerine baskı yapabilirsiniz. Astar sayesinde cam ve metal üzerine de baskı yapılabilir. Kalem, cep telefonu kılıfı, müşteriye özel kurumsal ürün, tabela, kişiselleştirilmiş özel ödül, hediye, endüstriyel ürünler, ürün prototipleri ve daha birçok malzeme üzerine de doğrudan baskı yapılabilir. Aslında yapabileceklerinizin sınırı yoktur da diyebiliriz.   

 

İleri ECO-UV mürekkeplerle olağanüstü sonuçlar elde edilir    

ECO-UV mürekkepleri, 220cc ve daha ekonomik olan 500cc’lik kartuşlar olmak üzere iki farklı ebatta piyasaya sunulmuştur. Esnek olacak şekilde tasarlanan mürekkep farklı malzemelerin karmaşık kenar ve kıvrımlarına uyum sağlar. LEF-300’ün CYMK beyaz ve şeffaf renk (parlak) ECO-UV mürekkepleriyle elde edilen çıktılar çok kalitelidir. Alt katman olan beyaz mürekkep açık ya da koyu renk malzemeler üzerine baskı yapılmasını sağlar. Açık renk mürekkep parlak ve mat yüzeyler sağlar. Birden fazla katman şeklinde uygulanan açık renk mürekkep simule edilmiş kabartma ve 3 boyutlu dokular yaratmak için uygulanabilir ve yazıcıyla birlikte gelen Roland Doku Sistemi Kütüphanesi’nde de 72 kullanıma hazır doku deseni vardır.  

 

İleri ve sezgisel Roland VersaWorks Dual RIP yazılım içerir    

VersaWorks’ün ileri düzeyde geliştirilmiş ve kullanım kolaylığı sunan bütün özelliklerine sahip olan Roland VersaWorks Dual RIP yazılımı, katmanlar ya da saydamlar kullanıldığında belgenin yeniden üretimi için PostScript ve PDF dosyalarına doğrudan destek verir. "Special Colour Plate Generation" (Özel Renk Plakası Yaratma) gibi yeni özellikler sayesinde süreç basitleştirilerek baskı çalışmasından beyaz ya da parlak veriler yaratılabilir. "Maintained Cropped Position" (Korunmuş Kesilmiş Pozisyon) kesilmiş görüntülerin doğru bir şekilde yeniden konumlandırılmasını sağlar. Bu fonksiyon, belirli malzemeler üzerinde parlaklık etkisinin kullanılmasını gerektiren ekstra süreçlerde faydalı olur.     

 

Yüksek hacimli üretim taleplerini karşılamak için geliştirildi      

Uzun üretim süresinde bile doğru ve yüksek kaliteli baskılar elde etmek için, LEF-300 yazıcının içinde sıcaklık ve nemdeki değişikliklere duyarlılığı asgariye indiren hassaslık parçaları vardır. Üretim yerinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için LEF-300 yazıcıda uyarı ışıkları ve otomatik delme aleti değiştirme gibi dış cihazları destekleyen girdi/çıktı bağlantıları vardır.   

 

Tam koruyucu kapak, emniyet ve baskı kalitesi sağlar      

LEF-300 kapağı, hareketli parçaları tamamen kapalı bölme içine alarak kullanıcıları korur. Tozun baskı alanına girmesini önler, UV-LED ışığının da içeride kalmasını sağlar. Yazıcı çalışırken kapağı açmaya gerek duyulmadan değiştirilebilmeleri için mürekkep kartuşları cihazın yanına yerleştirilmiştir. Bütün bunlar, yazıcının herhangi bir yoğun çalışan baskı firmasında veya endüstriyel ya da perakende satış mekanlarında kullanılabilmesini sağlamak içindir.   

 

İsteğe Bağlı Hava Filtrasyon Sistemi    

VersaUV LEF-300’ün isteğe bağlı bir hava filtrasyon sistemi vardır. Aktive edilmiş bir karbon filtresi, mürekkep depolama yeri ve otomatik açma/kapama işlevi de sisteme dahildir. Bu ünite kolaylıkla LEF-300 altına yerleştirilebilir.   

 

İstikrarlı Uzun Süreli Görüntü Kalitesi için Otomatik Mürekkep Dolaşım Sistemi    

VersaUV serisi, beyaz mürekkepte pigmentin çökelmesini önleyen Roland DGnin benzersiz, otomatik mürekkep dolaşım sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem beyaz mürekkep atığını otomatik olarak azaltır, işletim maliyetlerini düşürür, olağanüstü görüntü kalitesi sağlar, en uzun çalışma sürelerinde bile istikrarlı bir beyaz yoğunluğu sağlar.   

 

Roland Akıllı Geçiş Kontrolü ile Benzersiz Baskı Kalitesi     

Roland Akıllı Geçiş Kontrolü teknolojisi, geniş bir uygulama ve medya yelpazesinde ve bütün baskı modlarında olağanüstü bir görüntü kalitesi sağlar ve herhangi bir sarma olasılığını da ortadan kaldırır. Patent başvurusu yapılmış bu sistem, ister içeriden ister dışarıdan, ister yakından ister uzaktan bakıldığında grafiklerin mükemmel görünmesini sağlar.   

 

Uzaktan Üretim Yönetimi için Roland OnSupport Mesaj Sistemi    

LEF-300’ün Roland OnSupport çevrimiçi müşteri destek sistemi kullanıcıların yazıcı faaliyetlerini uzaktan takip etmelerini sağlar. İş tamamlandığında ya da mürekkep azaldığında sistem kullanıcıya bu önemli bilgiyi içeren bir e-posta gönderir. Roland OnSupport sayesinde kullanıcılar, sadece tek bir tıkla yazıcıya özel web sitesine ulaşarak donanım yazılımı hakkında güncellemeleri ve önemli ürün bilgilerini hızlı bir şekilde indirebilirler.    

Company : UZMAN BÜRO DİJİTAL TEKSTİL BASKI TEKNOLOJİLERİ
End Date : 22.12.2019
URL : https://www.uzmanburom.com/
Address : Dünya Ticaret Merkezi EGS Busines Park B BLOK 56-9 YEŞİLKÖY
Telephone : 0 532 272 04 31
Email Contact : uzmanburom@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

>>Elektronik Kesiciler Plotter Kesici Bas Kes  |  >>Beyaz Tonerli Lazer Yazıcılar/ white toner printer  |  >>Oki C 332 Çip Ve Toner Tozu  |  >>Kartuş Dolum Mürekkepleri  |  >>Dijital Varak Yaldız Transfer Baskı Makinası  |  >>Mesh,Folyo,Branda,One Way Vision  |  >>ink jet Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Etiket Baskı Makineleri  |  >>Shockline®Lazer Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Kesim Plotter Flok Transfer Kağıtları  |  >>Reklam Baskı Malzemeleri  |  >>Fotoğraf Kağıtları  |  >>Dijital Yazıcılar Plotterlar  |  >>Solvent, Eco-Solvent, UV ve Sublimasyon Mürekkepler  |  >>UV flatbed baskı makinası yazıcı  |  >>Transfer Baskı Ütüleri/Presleri  |  >> Lazer Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Mini Matbaa Baskı Makinesi  |  >>Dolabilen Kartuşlar  |  >>Riso Com Color HC-5500/7050/9050 Mürekkep  |  >>Uv/Ultraviyole Baskı Mürekkepleri/BoyalarDX3/5/7Kafa uyumlu  |  >>Hp,Epson,Canon Muadil Kartuşlar  |  >>Tişörtler / Tshirtler Baskısız  |  >>Toner Dolum Malzemeleri  |  >>Epson Yazıcı Kafaları DX 5  |  >>Tekstil Pigment Mürekkepler Tişört Baskı Boyaları  |  >>Dolabilen/Dolan Tonerler  |  >>Sublimasyon Tshirt Tekstil Baskı Transfer Sistemleri  |  >>Eko-Solvent Mürekkepler (DX-4/5/6)  |  >>Solvent Mürekkepler  |  >>Sublimasyon Pamukluya Baskı Malzemeleri


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.