Aranacak Kelime :  
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Tüm Reyonlar

 

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler
Satış Sözleşmesi Ve Gizlilik İlkesi
Tüketici Yasası Nedir?
Kartuş dolumu nasıl yapılır?
Canon Yazıcılara Tank Besleme Sisteminin takılması
Teslimat ve iade İşlemleri
Ödeme Bildirimi Yapınız
Uzak Mesafe Satış Sözleşmesi
Dijital Tekstil Baskı Nedir?
Epson waste ink pad reset hatası, Epson ped dolu hadası
Kargonuzu teslim alırken
Sublimasyon Baskı Nedir?
Dijital Tekstil Baskısında En İyi Sonuçları Almak İçin Yapılması Gerekenler
Dijital Texstil Baskı Mürekkepleri ASİT,DİSPERS,REAKTİF,PİGMENT
Hakkımızda
Beyaz Sublimasyon Transfer Baskı Deri,Kot,Pamuklu,Polyester,Naylon Transfer sublimasyon baskı videosu
Gönderim Süreci
Sitemizden Bankamatik Kartınız ile Alışveriş Yapabilirsiniz
Transfer Baskı Çeşitleri

 
  Roland VersaUV LEC Serisi UV Yazıcılar Özellikleri

Neredeyim ? : /   roland


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Roland VersaUV LEC Serisi UV Yazıcılar
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 0,00 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

Adet veya

Kârlı fırsatları keşfedin

VersaUV LEC-540 ve LEC-330; UV baskı ve kesme özelliklerini birleştirir. Bu cihazlar çok farklı materyallerde olağanüstü baskı kalitesi sunmaktadır. VersaUVyi kullanarak çok kaliteli ambalaj prototipleri, özel efektlere sahip kısa süreli etiketler ve çıkartmalar, sanat posterleri, afişler ve çok daha fazlasını üretebilirsiniz.   

 

Çok çeşitli materyal seçenekleri

VersaUV, LED lamba kullanmaktadır. Isı üretmediği için ısıya duyarlı materyaller sorunsuz şekilde basılabilir. VersaUV shrink film, PE, PET, BOPP, yapışkanlı PVC, kağıt, sentetik/doğal deri ve hasır üzerine baskı yapabilir. Dolayısıyla ambalaj ve etiket üretiminde kullanılan orijinal materyallerin üzerine doğrudan baskı yapabilirsiniz.   

 

Özel efektler oluşturma

VersaUV tasarımlarınızı CMYK ve beyaz renkli olarak basar ve isteğe göre şeffaf mürekkeple apreler. Beyaz mürekkebi birçok malzemenin yanı sıra şeffaf film veya shrink film ile her türlü ambalajlama prototipleri için kullanabilirsiniz. Şeffaf mürekkep, baskılarınızın belli bölümlerini parlak veya mat bir apre ile belirginleştirmeye yardımcı olur. Birbiri üstüne çoklu katmanlar basarak rölyefler oluşturulabilir. Rölyeflere örnek olarak geometrik şekiller veya Braille alfabesi (kabartma yazı) gösterilebilir. Birbiri üstüne ne kadar çok katman basılırsa dokuyu görmeniz ve hissetmeniz o kadar kolay olur.   

 

Üç mürekkep konfigürasyonu

Roland, işletmenize en uygun mürekkep konfigürasyonlarını seçmenize olanak tanır. En kapsamlı uygulama yelpazesi için standart CMYK+Beyaz+Şeffaf mürekkep konfigürasyonu kullanılabilir. CMYK+Beyaz+Beyaz konfigürasyonu şeffaf filmlere opak beyaz baskı yapmak için idealdir. CMYK+Parlak+Parlak konfigürasyonu kubbeli veya kabartmalı efektler için idealdir. Bu sonuncu mürekkep kombinasyonunda şeffaf mürekkebi standart konfigürasyona göre daha hızlı uygulayabilirsiniz.   

 

ECO-UV mürekkep

ECO-UV mürekkep çok farklı renklerde yüksek yoğunluklu baskı sağlar. Mürekkep anında kurur ve esnekliği sayesinde materyal eğildiği veya büküldüğü zaman kırılmaz. ECO-UV, CMYK+Beyaz+Parlak konfigürasyonuyla 220 ml kartuşlar halinde sunulmaktadır. Roland bu mürekkeplerle birlikte ekstraktör kullanılmasını önerir.   

 

Kolay bakım

VersaUVnin bakımı olağanüstü kolaydır. Otomatik beyaz mürekkep sirkülasyon sistemi, pigmentlerin azalmasını önler ve sürekli baskı sağlar. Ayrıca otomatik temizleme ayarları mevcuttur.   

 

Seçim sizin

LEC-540, VersaUV serisinin en geniş bas-kes cihazıdır. Bu cihaz 137 cm genişliğe varan yüzeylere baskı yapabilir. Bununla birlikte, LEC-330 en fazla 76 cm genişliğinde yüzeylere baskı yapabilmektedir. LEC-540, standart CMYK baskı modunda LEC-330a göre iki kat daha üretkendir.   Cihazlar büyük ölçüde benzerdir. Ancak LEC-540ın avantajı, CCNB (1 mm kalınlığa kadar) gibi sert yüzeylere doğrudan baskı yapmayı sağlayan bir tezgaha sahip olmasıdır. LEC-540, ambalajlama prototiplerindeki katlama çizgilerini işaretlemeye yarayan bir bıçak ağzına sahiptir.   Kesme özelliğine ihtiyacınız yok mu? LEJ-640ı deneyin. LED UV teknolojisinin tüm avantajlarına sahip olan bu cihazın kesicisi bulunmuyor.   LEJ-640ı görün    

 

Roland VersaWorks

Bu cihazlar, Roland inkjet teknolojisi için özel olarak tasarlanan güçlü ve kullanıcı dostu bir RIP yazılımı olan VersaWorks ile birlikte sunulmaktadır. Bu yazılım cihazınızdan optimum şekilde yararlanmanıza olanak tanır. VersaWorks güncellemeleri de ücretsiz olarak indirilebilir.  

 

Ambalaj ve etiket üreticileri için çözümler   

VersaUV ile gerçekçi prototipler, modeller ve ambalaj provaları üretebilirsiniz. Ayrıca kısa süreli etiketler için de mükemmel bir çözümdür. Roland DG farklı yazılım şirketleriyle işbirliği yapmaktadır.   Bu işbirliğinin amacı, ileri derecede ihtisaslaşan bu sektörde iş akışı ve renk yönetimini optimize etmektir. Bu durum, ambalajlama ve etiket endüstrisi için entegre prova veya kısa süreli işlemlerin derhal başlamasına izin veren, kullanıma hazır iş akışı çözümleri sunmayı mümkün kılar.   Roland DG, birikimini EFI, CGS, GMG ve Four Pees ile birleştirir.

Company : UZMAN BÜRO DİJİTAL TEKSTİL BASKI TEKNOLOJİLERİ
End Date : 22.12.2019
URL : https://www.uzmanburom.com/
Address : Dünya Ticaret Merkezi EGS Busines Park B BLOK 56-9 YEŞİLKÖY
Telephone : 0 532 272 04 31
Email Contact : uzmanburom@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

>>Elektronik Kesiciler Plotter Kesici Bas Kes  |  >>Beyaz Tonerli Lazer Yazıcılar/ white toner printer  |  >>Oki C 332 Çip Ve Toner Tozu  |  >>Kartuş Dolum Mürekkepleri  |  >>Dijital Varak Yaldız Transfer Baskı Makinası  |  >>Mesh,Folyo,Branda,One Way Vision  |  >>ink jet Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Etiket Baskı Makineleri  |  >>Shockline®Lazer Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Kesim Plotter Flok Transfer Kağıtları  |  >>Reklam Baskı Malzemeleri  |  >>Fotoğraf Kağıtları  |  >>Dijital Yazıcılar Plotterlar  |  >>Solvent, Eco-Solvent, UV ve Sublimasyon Mürekkepler  |  >>UV flatbed baskı makinası yazıcı  |  >>Transfer Baskı Ütüleri/Presleri  |  >> Lazer Yazıcı Transfer Baskı Kağıtları  |  >>Dijital Mini Matbaa Baskı Makinesi  |  >>Dolabilen Kartuşlar  |  >>Riso Com Color HC-5500/7050/9050 Mürekkep  |  >>Uv/Ultraviyole Baskı Mürekkepleri/BoyalarDX3/5/7Kafa uyumlu  |  >>Hp,Epson,Canon Muadil Kartuşlar  |  >>Tişörtler / Tshirtler Baskısız  |  >>Toner Dolum Malzemeleri  |  >>Epson Yazıcı Kafaları DX 5  |  >>Tekstil Pigment Mürekkepler Tişört Baskı Boyaları  |  >>Dolabilen/Dolan Tonerler  |  >>Sublimasyon Tshirt Tekstil Baskı Transfer Sistemleri  |  >>Eko-Solvent Mürekkepler (DX-4/5/6)  |  >>Solvent Mürekkepler  |  >>Sublimasyon Pamukluya Baskı Malzemeleri


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.